Üniversitemize “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik”in 8. maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere sözlü sınavla personel alınacaktır.

BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru ) internet sitesinde bulunan başvuru formu 14.11.2022-28.11.2022 tarihleri arası saat: 23:59:59’a  kadar eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, Genel Şartlar ve Özel Şartlarda istenilen sertifika ve belgeler elektronik ortamda başvuru formuna eklenecektir. Şahsen veya adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

-Adayların başvuruda bulundukları her bir pozisyon için istenilen belgeleri sisteme tek tek yüklemeleri gerekmektedir. Yüklenen belgelerdeki yanlışlıklar ile eksiklerden adaylar sorumlu olacaktır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LİNKİ TIKLAYINIZ.
—————————————————————————————————
https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru
—————————————————————————————————

Başvurunuz hakkında;

Personel Daire Başkanlığı için: 0 312 212 60 40 Dahili 2059 veya 2335

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı için:(bim@ankara.edu.tr) mail adresi veya 0 (312) 215 34 65 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.