Sözleşmeli Personel Alım İlanı (Eczacı) Sonuçları Hakkında Duyuru
Üniversitemizin sözleşmeli personel alım ilanı başvuruları elektronik ortamda alınmıştır. (Başvurularda; Adayların kimlik bilgileri MERNİS, eğitim durumları YÖKSİS sisteminden alınmıştır.)

Atanmaya hak kazanan aday, 3 iş günü içerisinde (12/08/2021-16/08/2021 tarihleri arasında saat: 08.30-12.30 saatleri arasında) istenilen belgeleri tamamlayarak Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Beşevler/ ANKARA adresine şahsen teslim etmesi gerekmekte olup, atanmaya hak kazanan aday ile hizmet sözleşmesi imzalanacaktır.

Belirtilen tarihe kadar bilgi vermeyen ve belgelerini getirmeyen aday(lar)ın haklarını kaybetmeleri nedeniyle, belirlenen yedek aday(lar) http://personeldb.ankara.edu.tr. adresinden ilan edilecektir. (Yedek adaylara da telefon ya da posta yoluyla ayrıca bilgi verilmeyecektir). Bu nedenle yedek adayların internet adresinden durumlarını takip etmeleri gerekmektedir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ
https://pbs.ankara.edu.tr/basvurusonuc

Atama Başvurusunda Hazırlanması Gereken Belgeler:
1) Atama dilekçesi için tıklayınız.
2) 4 adet vesikalık fotoğraf
3) Kimlik Kartı/Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, (aslı ibraz edilecektir.)
4) Diploma Fotokopisi (aslı ibraz edilecektir) (Ağustos 2021 tarihli e-devlet çıktısı da kabul edilmektedir.)
5) Adli Sicil Kaydı (e-devlet çıktısı-Ağustos 2021 tarihli)
6) Mal Bildirim Beyannamesi (Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı sayfasında yayımlanan Mal Bildirim Beyannamesi doldurulup imzalanarak (mektup zarfına) kapalı zarf içerisinde teslim edilecektir. Zarf üzerinde ad ve soyadı ve TC. Kimlik No yazılacaktır.),
7) Beyan-Formu  için tıklayınız.
8) Kamu Kurum ve Kuruluşlarında sözleşmeli personel pozisyonunda varsa hizmetleri, bu hizmete ait çalışma belgesini (ıslak imzalı) getirmeleri gerekmektedir.

 

İLETİŞİM TELEFONU
Ankara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı
Sözleşmeli Personel Şubesi
0 312 212 60 40/ dahili 2013-2059