ANKARA ÜNİVERSİTESİ  SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI

4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında,  Ankara Üniversitesi Hastaneleri için  (17.05.2021 tarihli)  sürekli işçi alım ilanımıza başvurarak evrak tamamlayan adaylardan, başvuru evrakının incelenmesi sonucunda;  ilan şartlarını taşıdığı belirlenerek kura çekimine girmeye hak kazanan adayların isimleri belirlenmiştir.

KURA ÇEKİMİNE GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

KURA İŞLEMLERİ VE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI

İlan şartlarını taşıdığı belirlenen adaylar arasından açık iş sayısının 4 katı olarak kura çekimi sonucu belirlendikten sonra kura ile ayrıca aynı sayıda yedek adayın  isimlerinin belirlenebilmesi için 18.06.2021 tarihinde saat 09.00’da Ankara Üniversitesi İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hasan Ali Yücel Konferans Salonu’nda noter huzurunda kura çekim işlemi yapılacaktır. Kura çekimi işlemine başvuru sahipleri alınmayacak olup, kura çekimi http://youtube.com/ankuzef adresinden canlı olarak yayımlanacaktır.

Kura sonucu sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi ile sınav yeri, tarihi ve saati  http://personeldb.ankara.edu.tr  internet adresinde ilan edilecek olup,  adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.