.Ankara Üniversitesi Hastanelerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında yapılan sürekli işçi alım ilanımıza başvurarak evrak tamamlayan adaylardan, başvuru evrakının incelenmesi sonucunda ilan şartlarını taşıdığı belirlenerek kura çekimine girmeye hak kazanan adayların isim listesi aşağıda yer almaktadır.
KURA İŞLEMLERİ VE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI
 İlan şartlarını taşıdığı belirlenen ve aşağıda isimleri belirtilen adaylar arasından açık iş sayısı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday için 30.04.2020 tarihinde saat 10.00’da Ankara Üniversitesi İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hasan Ali Yücel Konferans Salonu’nda noter huzurunda kura çekim işlemi yapılacaktır. Kura çekimi işlemine başvuru sahipleri alınmayacak olup, kura çekimi http://youtube.com/ankuzem adresinden canlı olarak yayımlanacaktır.
Kura sonucu atamaya hak kazanan adaylar http://personeldb.ankara.edu.tr internet adresinde ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.
Temizlik Görevlisi Meslek Kolunda Kuraya Hak Kazanan Adayların İsim Listesi İçin Tıklayınız.
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri Meslek Kolunda Kuraya Hak Kazanan Adayların İsim Listesi İçin Tıklayınız.
Bilgisayar Teknisyeni Meslek Kolunda Kuraya Hak Kazanan Adayların İsim Listesi İçin Tıklayınız.